top of page
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn

Su Ürünleri ve Denizcilik

BALIK YETİŞTİRME KAFESLERİ

Balık çiftlikleri için balık kafesi çözümlerimiz

İmalat

Balık çiftliği kafeslerinde kullanılan plastik enjeksiyon braketlerin üretimini yapan Asakua, özgün tasarımı ve yenilikçi anlayışıyla balık çiftliklerinin vazgeçilmesi olan balık kafesleri için ihtiyaç duyduğunuz bütün malzemeleri sunmaktadır 

ASAKUA Balık Kafesi

Tecrübe

Yılların tecrübesi ve saha deneyimi ile üretimini yaptığımız balık kafesleri, dünyanın farklı coğrafyalarının kendine özgü zorluklarıyla her gün test edilmeye devam ediyor.

Balık Kafesi İmalatı

Tasarım

Balık çiftliklerinin ihtiyacına en uygun çözümleri sunmak için hedefimiz kaliteli ve ekonomik çözümler. Balık kafesi parçalarında kendi tasarım ve imalatımız olan ürünleri kullanıyoruz.

ASAKUA Balık Çiftliği

Kalite

Doğru hesaplama ve doğru planlama ile en ekonomik ve kaliteli ürünleri projeniz için tasarlamak, üretmek ve sahada kurulumunu yapmak bizim işimiz.

ASAKUA Balık Kafesi Montajı

Uygulama

Balık çiftliğiniz için balık kafeslerinizi tedarik ediyoruz. Tecrübeli teknik ekibimizle size anahtar teslim hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. 

Balık çiftliği kafeslerinin vazgeçilmesi enjeksiyon kafes braket ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için broşürümüzü inceleyebilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi talebiniz için bize ulaşın.

bottom of page