• ASAKUA

Deniz Feneri Kuleleri

En son güncellendiği tarih: Haz 4

2009 yılında kültür balıkçılığı ve denizcilik sektörlerine hizmet prensibiyle hizmet vermeye başlayan firmamız kendi ürün yelpazesi içerisinde bulunan deniz feneri kuleleri ürününü 29 mayıs 2015'te açılan ve şu anda Türkiye'nin en büyük marinası olan Viaport Marina'nın fener kuleleri işini almıştı. Bayraktar İnşaat tarafından üstlenilen proje 2500 kişiye istihdam sağlamakla beraber bir milyar türk lirasına mal oldu. 0 inşaat olarak yapılan, 700 tane yat bağlama kapasiteli olan ve şu anda Türkiye'nin en büyük marinası olan Viaport Marina kendi bünyesinde kafeleri, restorantları, alışveriş mağazalarını içeriyor.


Viaport Marina ve Asakua arasında yapılan konsültasyon neticesinde projede yer alması belirlenen fener kuleleri, kapasiteleri, adetleri ve yerleşimleri konusunda mutabakata varılmış ve iş 2015 yılında beyan edilen termin tarihinde alıcı firmaya teslim edilmiştir. 5 ve 7 millik görüş menzilli GPS uyumlu 9 metrelik kuleler üzerine monte edilen güneş enerjili çakar fenerler Viaport Marina'da halen operasyonel biçimde çalışmaktadır. Firmamız tarafından proje teslimi yapılan bu gibi pek çok referans fener kuleleri ülkemizin muhtelif liman, mendirek ve diğer bölgelerinde yer almaktadır.


Proje ve ihtiyacınıza uygun işaret feneri kuleleri için bizimle temasa geçebilir, bizlerden çekinmeden bilgi alabilirsiniz. Firmamız, Asakua sizlerin iş ve çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacaktır.#çakarfener #denizfeneri #fenerkulesi #kule #denizcilik #marina #liman

0 görüntüleme

www.asakua.com web sayfası Asakua Su Ürünleri Ltd. firmasına aittir. 

Tüm hakları saklıdır © 2020