• ASAKUA

Sualtı Robotu - CCROV

Asakua firması sualtı robotu ürün ve hizmetlerine miniROV klasmanında yenilikçi bir ürün ile dünya piyasalarına açılan CCROV markasının Türkiye distribütörü olarak devam ediyor.

Küçük boyutuna kıyasla son derece becerikli olan CCROV kullanıcılarına oldukça geniş bir yelpazede sualtı hizmeti sunuyor. Orta boy bir valizin içerisine yerleştirebileceğiniz bu sistem 6 pervaneli bir sualtı dronu, 100 metreye dalış yapabilen ve 4K video kayıt yapılan bir sisteme sahip. Üstelik bütün bunları wi-fi ile bağlanarak telefon ya da tablet ile, kumanda dahi kullanmaksızın gerçekleştirebilirsiniz.


Sualtı Robotu (ROV) Nedir?


Uzaktan kumanda edilebilen insansız sualtı araçlarına kısaca ROV (Remote Operated Vehicle), insansız deniz araçları ya da sualtı robotu (drone) denilmektedir. Bu araçlar sayesinde sualtında gerçekleştirilecek çalışmaları karada bulunan bir kumanda merkezindeki operatör suya girmeksizin gerçekleştirebilir. Bu özelliği ile sualtı robotları, dalış güvenliğinin sağlanamadığı tehlikeli şartlarda ve dalışla ilgili bir takım teknik sınırlamalara maruz kalmaksızın, her türlü ortamda arzu edilen süre boyunca çalışabilmeye imkan verir.


Kullanım Alanları


ARAMA KURTAMA

ADLİ UYGULAMALAR

ASKERİ UYGULAMALAR

BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR

BALIK ÇİFTLİĞİ UYGULAMALARI

BATIK KURTARMA

GEMİ ALTI İNCELEME

SU BORU HATTI İNCELEME

SU TANKI İNCELEME


Satış ve Kiralama


Asakua Ltd. firması, mikro rov (sualtı drone) kategorsinde Dünya'nın en çok üretilen sualtı robotu markası olan VideoRay ve CCROV markalarının Türkiye distribütörüdür. Asakua, sualtı robotu satışının yanı sıra, uzman ve eğitimli ekibi ile özel sualtı projelerinde kiralama hizmetini de sunmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


#sualtı robotu #sualtırobotu #minirov #sualtı drone #ccrov

0 görüntüleme

www.asakua.com web sayfası Asakua Su Ürünleri Ltd. firmasına aittir. 

Tüm hakları saklıdır © 2020