top of page
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn

Su Ürünleri ve Denizcilik

DEMİRLEME SİSTEMLERİ

Balık çiftlikleri için demirleme sistemi çözümlerimiz

Tasarım

Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz tasarımı, saha incelemesi, veri toplama, analiz ve değerlendirmelerden sonra sizin için tasarlayalım.

ASAKUA Demirleme Sistemi Malzeme ve Kurulum

Malzeme Temini

Demirleme sistemi için ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünleri bizde bulabilirsiniz. Kalite ve özgün tasarımlarımızla size en uygun ürünleri sunuyoruz.

ASAKUA Balık Çiftliği Demirleme Malzemeleri

Tecrübe

2009 dan günümüze, dünyanın farklı bölgelerinde anahtar teslim balık çiftliği kurulumlarına devam ediyoruz. Ekibimizin uluslararası tecrübesine sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. 

ASAKUA Balık Çifltiği Montaj

Kalite

Doğru hesaplama ve doğru planlama ile en ekonomik ve kaliteli ürünleri projeniz için tasarlamak, üretmek ve sahada kurulumunu yapmak bizim işimiz.

ASAKUA Balık Çiftliği Demirleme Malzemeleri

Uygulama

Balık çiftliğiniz için demirleme sistemini kuralım. Tecrübeli teknik ekibimizle size anahtar teslim hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. 

Kontrol

Sahip olduğumuz sualtı robotlarıyla (ROV) balık çiftliğinizi inceleyelim. Sadece kafes ve balık ağlarını değil, deniz tabanındaki çıpa ve zincir sisteminizi de görüntüleyelim. Derinlik ve süre sınırlaması olmaksızın ROV ile dalış yapıp size uzman mühendislerimizin düzenlediği raporları sunalım.

ASAKUA Demirleme Şamandırası

Bize Ulaşın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi talebiniz için bize ulaşın.

bottom of page