FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız denizcilik ve kültür balıkçılığında ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerin, projelendirme ve montaj hizmeti dahil olmak üzere anahtar teslim tedarikini sağlamaktadır.

Müşterilerine en kaliteli ürünü, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ile sunmayı hedefleyerek 2009 yılında kurulan Asakua, uluslararası pazarda tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Ülkemizi ihracat yaptığı pazarlarda gururla temsil etmektedir.

​Kurulduğumuz günden bugüne birçok ülkede anahtar teslim açık deniz balık çiftliği tesisi kurulumu, seyir ve ikaz amaçlı açık deniz şamandıra ve demirleme sistemlerinin kurulumu, yüzer iskele ve platform imalatı, sualtı görüntüleme ve fizibilite projelerine imza atmıştır.

Açık deniz projeleri için demirleme şamandıraları, seyir şamandıraları, çakar fener, fener kulesi, yüzer platform, polietilen tekne, zincir, halat, çıpa, tonoz, balık yetiştirme kafesi, balık ağ, yemleme makineleri, ağ yıkama makineleri, su havalandırıcılar, balık pompası, dalış ekipmanı ve sualtı robotu gibi ürünlerin temini, teslim ve devreye alnıması işlerini gerçekleştirir​.

www.asakua.com web sayfası Asakua Su Ürünleri Ltd. firmasına aittir. 

Tüm hakları saklıdır © 2020