ASAKUA

Hizmet ve Ürünler

Kurulduğumuz günden bugüne birçok ülkede anahtar teslim açık deniz balık çiftliği tesisi kurulumu, seyir ve ikaz amaçlı açık deniz şamandıra ve demirleme sistemlerinin kurulumu, yüzer iskele ve platform imalatı, sualtı görüntüleme ve fizibilite projelerine imza atmıştır.

Açık deniz projeleri için demirleme şamandıraları, seyir şamandıraları, çakar fener, fener kulesi, yüzer platform, polietilen tekne, zincir, halat, çıpa, tonoz, balık yetiştirme kafesi, balık ağ, yemleme makineleri, ağ yıkama makineleri, su havalandırıcılar, balık pompası, dalış ekipmanı ve su altı robotu gibi ürünlerin tasarımı, imalatı, temini, teslim ve devreye alnıması işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hakkımızda

Firmamız denizcilik ve kültür balıkçılığında ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerin, projelendirme ve montaj hizmeti dahil olmak üzere anahtar teslim tedarikini sağlamaktadır.

Müşterilerine en kaliteli ürünü, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ile sunmayı hedefleyerek 2009 yılında kurulan Asakua, uluslararası pazarda tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Ülkemizi ihracat yaptığı pazarlarda gururla temsil etmektedir.​​

© Copyright

ASAKUA

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Avusturya, Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Gana, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Irak, İran, İsrail, İsveç, İtalya, Katar, Kenya, KKTC, Kuveyt, Lübnan, Mauritius, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Uganda, Ukrayna, Zambiya.

Ödüllerimiz

Altın Madalya - İZTO (İhracat)

Gümüş Madayla - İZTO (Gelir)

Takdirname - İZTO (İhracat)

Özel Ödül - İZTO (Vergi)

Takdirname - FAO (Eğitim)

Belgelerimiz

IALA ÜYELİĞİ

DIN EN ISO 9001:2015

DIN EN ISO 14001:2015

BS OHSAS 18001:2007