top of page
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn

Su Ürünleri ve Denizcilik

SEYİR ŞAMANDIRALARI

ASAKUA Navigasyon Şamandıraları

Seyir Şamandırası

Plastik gövdeli seyir (navigasyon) şamandıralarımız deniz ortamı için en kullanışlı ve ekonomik çözüm olarak sunmaktayız.

ASAKUA Seyir - Navigasyon Şamandırası

Üretim

Şamandıraların gövdesi içerisindeki boşluğun tamamı polistiren ya da kapalı hücreli poliüretan malzeme ile doldurulur. Şamandıralarda kullanılan metal parçalar sıcak daldırma galvaniz ile kaplanır. Şamandıra merkezinden geçen katranlı zincir sayesinde, mooring işleminin hem sağlam hem de pratik bir şekilde yapılması sağlanır.

ASAKUA Seyir - Navigasyon Şamandırası

Kullanım

Yüzdürme kapasitesi ya da görünme özelliklerine göre farklı hacim ve boyutlarda üretilen şamandıralarımız, denizde yapılacak demirleme ya da işaretleme uygulamaları için en uygun ve ekonomik ürünlerdir.

ASAKUA Seyir - Navigasyon Şamandırası

Kalite

Su yüzeyinden görünme yüksekliği, görünme mesafesi ve karakterine göre farklı boyut, şekil ve renklerde üretilen şamandıralarımız IALA (Uluslararası Seyir Yardımcıları ve Fener Otoriteleri Birliği) ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiş olan standartlara uygun özelliktedir.

ASAKUA Seyir - Navigasyon Şamandırası

Uygulama

İşaretleme ve demirleme amaçlı şamandıra ürünlerimizle sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. 

ASAKUA Seyir - Navigasyon Şamandırası

Seyir Şamandıraları

Uygun seyir şamandıra seçimi için, demirleme malzemelerinin ağırlığı, üzerine takılacak aksesuarlar, su üstünde görünmesi istenilen mesafe, işaretleme amacı gibi faktörülerin değerlendirilmesi gerekir. Projeniz için en uygun modeli broşürümüzü indirerek seçebilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi talebiniz için bize ulaşın.

bottom of page